Przejdź do treści

Systemy ERP i CRM

Microsoft Dynamics NAV 365

System ERP umożliwiający małym i średnim przedsiębiorstwom zarządzanie finansami, łańcuchem dostaw oraz produkcją, a w konsekwencji pozwalający zapewnić najwyższą jakość obsługi klientów.

Jest łatwy do wdrożenia i prosty w obsłudze, a przy tym wspiera użytkowników w codziennej pracy i wpływa na rozwój firmy. Można zacząć od najbardziej niezbędnych funkcji, a następnie rozszerzać system w miarę potrzeb – zarówno w chmurze, jak i na serwerach lokalnych.

Microsoft Dynamics NAV codziennie używa prawie 2.000.000 użytkowników w ponad 100.000 firm!

W zakres oferowanych usług wchodzą: Audyt przedwdrożeniowy, Wdrożenia systemów ERP, Modyfikacje oraz tworzenie nowych funkcjonalności systemów, Upgrade systemów, Serwis powdrożeniowy, Szkolenia, Konsultacje.

 

SugarCRM

Jeden z najlepszych i najbardziej docenianych na świecie systemów CRM klasy Enterprise. Notowany jako „wizjoner” w prestiżowym rankingu Gartnera. Zwycięzca wielu innych rankingów w kategoriach systemów CRM. System, o którym mówi się, że jako jedyny pozwala handlowcom skutecznie budować trwałe i niezwykle silne relacje z klientem.

 

SuiteCRM

System CRM o otwartym kodzie, który jest jednocześnie pozbawiony opłat licencyjnych. Dwukrotny zwycięzca prestiżowej nagrody Bossie Awards przyznawanej najlepszym darmowym systemom Open Source. Oprogramowanie doceniane szczególnie za swoją elastyczność i niezwykle szerokie możliwości dostosowania do potrzeb firm i użytkowników.